• Yeni
TenCloud Garmin Öncüsü 45 İzle Vaka Aksesuarları ile Uyumlu Kapakları Şeffaf TPU Koruyucu Tampon Çizilmeye Dayanıklı Öncüsü 45 için (Öncüsü 45 S için Uygun Değil) (Siyah)
zoom_in

TenCloud Garmin Öncüsü 45 İzle Vaka Aksesuarları ile Uyumlu Kapakları Şeffaf TPU Koruyucu Tampon Çizilmeye Dayanıklı Öncüsü 45 için (Öncüsü

₺ 47.67

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Mükemmel tasarım (Forerunner 45 S Modeli için değil) - - - Sadece Garmin Forerunner 45 ile uyumludur. (Sadece Forerunner 45 sürümleri için).Hafif ve İnce(Yüz Kapağı Yok) - - - Yumuşak ve esnek malzeme saatinizi hafif ve kurulumu kolay tutar, aynı zamanda iyi koruma sağlar.Seçtiğiniz için çok Renkli - - - Garmin Öncüsü 45 saat ile uyumlu kılıf, şeffaf kılıf (siyah, turuncu, mavi, mor, açık - saatinizin yeni görünmesini sağlar), farklı renk kasasını değiştirmek için farklı saat bandı.Mükemmel Uyum ve Mükemmel Koruma - - - Ekran, güç düğmesi, dijital taç ve hoparlör, düğmelerin tam işlevselliğine sahipken kasayı çıkarmak zorunda kalmadan sığabilir.Her düğme ve delik açıklığı dikkatlice düşünülmüştü.Ne olsun - - - TPU Kılıf Çerçeve Öncüsü 45 için Garmin izle modeli ile uyumlu. (Koruma screen.No saat dahil). 24 saat hızlı yanıt, herhangi bir sorun, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, biz sizin için elimizden geleni yapacağız.Ten Cloud Yumuşak TPU Kılıf Şeffaf Çerçeve için Garmin Öncüsü 45 akıllı saat (Öncüsü 45 S versiyonu için Değil.Ekranı Korumaz) Kasa Boyutu : 44.6 mm Kasa renkleri : Mavi / Açık / Mor / Turuncu / siyahpaket Şunlardır : TPU kılıf kapak Garmin Öncüsü 45 için uyumlu ONLY.NO band.No izle.Not : 1. Lütfen Forerunner 45 veya Forerunner 45 S Saati için ihtiyacınız olan boyutu onaylayın.2. Bu kılıf Forerunner 45 için tasarlanmıştır (Saat boyutu farkı olarak Forerunner 45'ler için uygun değildir).3. Bu ürün saat ve saat kayışı içermez.6. Sorular : Destek almak için satıcıya (Ten Cloud) ücretsiz e-posta gönderin. 24 saat hızlı yanıt, herhangi bir sorun, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, biz sizin için elimizden geleni yapacağız.

Kategorideki en iyi teklifler..