• Yeni
Nanusp Ağırlık Kemerleri Spor Bel Desteği Spor Eğitimi Sığır Derisi Bel Desteği Squat Deadlift için uygun (Renk: Kahverengi, Boyut: M (87-100CM))
zoom_in

Nanusp Ağırlık Kemerleri Spor Bel Desteği Spor Eğitimi Sığır Derisi Bel Desteği Squat Deadlift için uygun (Renk: Kahverengi, Boyut: M

₺ 188.31

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Ürün details】 bel korunması için elverişli yüksek yoğunluklu eğitim sırasında, inek derisi malzeme kullanımı güçlü ve yumuşak, daha rahat, ve bel giymez. 【Malzeme】 Çift sıralı alaşımlı toka, 4 katmanlı kalınlaşma tasarımı, 15 CM genişletme, daha fazla bel dolgusu, daha geniş aralık ve bel için güçlü destek. 【Spor kullanımı】 Fitness egzersizleri için uygun, kalın ve ince malzeme, belinizi daha iyi koruyabilir, vücut stabilitesini artırabilir ve daha iyi performans gösterebilir. 【Uygulanabilir kalabalık】 Kemerimiz hem erkekler hem de kadınlar için uygun olan hemen hemen her türlü spor, koşu, deadlift, çömelme, halter, yoga, Pilates veya diğer aerobik egzersizler ve fitness aktiviteleri için uygundur. 【Ürün Açıklamaları】 Bel kemerinin makul kullanımı durumunda, belinizi etkili bir şekilde koruyabilir, deadlift veya çömelme sırasında belinizi kemerlemeyin ve ağırlığı kilitledikten sonra omurganın aşırı gerilmesini önleyin. ●Bu, egzersiz sırasında belinizi daha iyi koruyabilen ve belinizin yaralanmasını önleyebilen yumuşak, nefes alabilen bir kemerdir.● Ürün kullanımı : A. Kemeri ilk kez takarken, kendinizi sıkı veya rahatsız hissedebilirsiniz.Endişelenme, 2 günlük denemeden sonra daha iyi olacak.B. Sadece el yıkama( diğer giysileri ile yıkamayın), hiçbir ütü/değil makine yıkama/değil kuru temizleme.C. Lütfen kemeri ilk kez takmadan önce yıkayın.● Malzeme : deri● Renk : kahverengi● Boyut : M- (bel 87-100cm)● Kalabalık için uygundur : spor ve zindeliği seven herkes.● İpuçları : A. Satış hakkında : Sadece fitness kemerleri satıyoruz ve diğer ürünler sahne.B. Renk sapmaları ile ilgili olarak : Ortam ışığı ve ekran gibi faktörler nedeniyle, resmin rengi gerçek renkten biraz farklı olabilir.Lütfen gerçek ürüne bakın.C.Boyutu hakkında : manuel ölçüm, ürün boyutu hataları olabilir, genel hata 1-3 cm, normal bir olgudur, lütfen gerçek ürüne bakın.D. fabrika doğrudan satış : Biz 1-3 iş günü içinde mal gemi olacak, ve teslim süresi 7-15 iş günü.E. Satış sonrası servis : Varlığınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Size daha iyi ürünler sunmayı umuyoruz.

Kategorideki en iyi teklifler..