• Yeni
Nanusp Ağırlık Kemerleri Sığır Derisi Kemer Squat Deadlift Kadın Eğitim Ekipmanları Profesyonel koruyucu donanım Gücü Fitness için Uygun (Renk: Pembe, Boyutu: Bel (50-80 cm))
zoom_in

Nanusp Ağırlık Kemerleri Sığır Derisi Kemer Squat Deadlift Kadın Eğitim Ekipmanları Profesyonel koruyucu donanım Gücü Fitness için Uygun

₺ 242.40

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Design style】 : sığır derisi kemer lomber omurga korur, bel tasarımı daha kadınsı, paket istikrarlı, ve giymek için uygundur.Ağır ağırlık egzersizi için uygundur. 【Malzeme】 : Deri malzeme, vücudun yanında kullanımı daha rahat olan ve belini daha iyi destekleyen yüksek sertliğe, güçlü desteğe ve iç süet deriye sahiptir. 【Bel koruması】 : Lomber omurgayı etkili bir şekilde koruyun, orta ve üst düzey eğitmenler, hava süngeri astarı için uygun çığır açan performans, çekirdek stabilitesini artırın ve hasarı azaltın. 【Uygulama kapsamı】 : Kemerimiz ağız kavgası, deadlift, tekme ve halter gibi hemen hemen tüm sporlar için uygundur. 【Satış sonrası servis】 : Mağazamız tüm fabrika doğrudan satışları, kalite güvencesi ve müşteri deneyiminin çok peşinde, her türlü sorunu zamanında çözeceğiz, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin. ●Bu, egzersiz sırasında belinizi daha iyi koruyabilen ve belinizin yaralanmasını önleyebilen yumuşak, nefes alabilen bir kemerdir.● Ürün kullanımı : A. Kemeri ilk kez takarken, kendinizi sıkı veya rahatsız hissedebilirsiniz.Endişelenme, 2 günlük denemeden sonra daha iyi olacak.B. Sadece el yıkama( diğer giysileri ile yıkamayın), hiçbir ütü/değil makine yıkama/değil kuru temizleme.C. Lütfen kemeri ilk kez takmadan önce yıkayın.● Malzeme : deri● Renk : pembe● Boyut : 100 cm'ye kadar (bel çevresi için uygundur : 50-80 cm).● Kalabalık için uygun : spor ve zindeliği seven herkes.● İpuçları : A. Satış hakkında : Sadece fitness kemerleri satıyoruz ve diğer ürünler sahne.B. Renk sapmaları ile ilgili olarak : Ortam ışığı ve ekran gibi faktörler nedeniyle, resmin rengi gerçek renkten biraz farklı olabilir.Lütfen gerçek ürüne bakın.C.Boyutu hakkında : manuel ölçüm, ürün boyutu hataları olabilir, genel hata 1-3 cm, normal bir olgudur, lütfen gerçek ürüne bakın.D. fabrika doğrudan satış : Biz 1-3 iş günü içinde mal gemi olacak, ve teslim süresi 7-15 iş günü.E. Satış sonrası servis : Varlığınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Size daha iyi ürünler sunmayı umuyoruz.

Kategorideki en iyi teklifler..