• Yeni
Nanusp Ağırlık Kemerleri fitness kemeri Squat Sert Çekme Kemeri Spor Bel Desteği Ekipman Eğitimi için uygun (Renk: B, Boyut: S)
zoom_in

Nanusp Ağırlık Kemerleri fitness kemeri Squat Sert Çekme Kemeri Spor Bel Desteği Ekipman Eğitimi için uygun (Renk: B, Boyut: S)

₺ 428.61

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Ürün detayları】 Deri vücut geliştirme kemeri, ekipman eğitim sahneleri için uygundur, zindelikten emin olmanızı, yüksek yoğunluklu destek, 3 kat inek derisi sağlamanızı, belinizi korumanızı ve güç hissi getirmenizi sağlar. 【Malzeme】 Belinize daha sıkı oturan, bel omurganızı etkili bir şekilde koruyan, eğitim kalitesini artıran, basınçlandırmaya devam eden ve çekirdeği stabilize etmeye yardımcı olan 360 derece bel koruması. 【Spor kullanımı】 Eğitimde erkekler ve kadınlar için uygun ince işçilik, orta sertlik, lomber omurganızı yaralanmalardan etkili bir şekilde koruyabilir, güvenliği artırabilir ve güçlü ve dayanıklı olabilir. 【Uygulanabilir kalabalık】 Kemerimiz hem erkekler hem de kadınlar için uygun olan hemen hemen her türlü spor, koşu, deadlift, çömelme, halter, yoga, Pilates veya diğer aerobik egzersizler ve fitness aktiviteleri için uygundur. 【Ürün Açıklamaları】 Bel kemerinin makul kullanımı durumunda, belinizi etkili bir şekilde koruyabilir, deadlift veya çömelme sırasında belinizi kemerlemeyin ve ağırlığı kilitledikten sonra omurganın aşırı gerilmesini önleyin. ●Bu, egzersiz sırasında belinizi daha iyi koruyabilen ve belinizin yaralanmasını önleyebilen yumuşak, nefes alabilen bir kemerdir.● Ürün kullanımı : A. Kemeri ilk kez takarken, kendinizi sıkı veya rahatsız hissedebilirsiniz.Endişelenme, 2 günlük denemeden sonra daha iyi olacak.B. Sadece el yıkama( diğer giysileri ile yıkamayın), hiçbir ütü/değil makine yıkama/değil kuru temizleme.C. Lütfen kemeri ilk kez takmadan önce yıkayın.● Malzeme : deri● Renk : A, B, C● Boyut : XS-(bel çevresi 52 - 75cm), S-(bel çevresi 62 - 85cm), M-(bel çevresi 74-96cm), L (bel çevresi 84-116cm)● Kalabalık için uygun : hepsi spor ve zindeliği sevenler.● Tips : A.Satış hakkında : Sadece fitness kemerleri satıyoruz ve diğer ürünler sahne.B. Renk sapmaları ile ilgili olarak : Ortam ışığı ve ekran gibi faktörler nedeniyle, resmin rengi gerçek renkten biraz farklı olabilir.Lütfen gerçek ürüne bakın.C. boyutu hakkında : manuel ölçüm, ürün boyutu hataları olabilir, genel hata 1-3 cm, normal bir olgudur, lütfen gerçek ürüne bakın.D. fabrika doğrudan satış : Biz 1-3 iş günü içinde mal gemi olacak, ve teslim süresi 7-15 iş günü.E. Satış sonrası servis : Varlığınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Size daha iyi ürünler sunmayı umuyoruz.

Kategorideki en iyi teklifler..