• Yeni
Mini Fiber optik noel ağacı ışıkları ile, masa noel ağaçları 2ft küçük masa Noel ağaçları ile renkli LED ışıkları için kapalı DIY Christma tatil dekorasyon.(Yeşil)
zoom_in

Mini Fiber optik noel ağacı ışıkları ile, masa noel ağaçları 2ft küçük masa Noel ağaçları ile renkli LED ışıkları için kapalı DIY Christma

₺ 119.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

????Special Özel Noel Ağacı : plug-in prelit Noel ağaçlarının lamba boncukları yarı saydam buzlu top tarafından hapsedilir, ışık ayrılır, rüya gibi ve puslu bir atmosfer ekler.Buzlu toplar ayrıca mini Noel ağaçlarını daha sevimli ve çekici hale getirir. Two Klasik İki Renkli : LED ışıklı lamba boncuklu fiber optik önceden aydınlatılmış noel ağacı, klasik kırmızı ve mavi renklerde, basit ve gelişmiş olarak yanıp söner ve buzlu top çıkarılabilir.Noel ağacını süslemek için sonsuz hayal gücünü kullanabilirsiniz. ????Size Boyut ve İyi Fikir Hediye Seçimi : Yapay 2ft Noel ağacı, ağaç için güçlü bir destek sağlayabilen yüksek kaliteli PVC malzemeden, 2 fit yüksekliğinde, 20 fit taban çapından yapılmıştır.Küçük Noel ağacı küçük ve zarif, arkadaşlarınız ve aileniz için mükemmel bir Noel hediyesi. ????Setup Kurulumu Kolay : Noel ağacı iki parçaya demonte edilir : ağaç gövdesi ve tabanı, kurulumu ve sökülmesi kolaydır, küçük boyutun saklanması da kolaydır. ????Decoration Çok fonksiyonlu Dekorasyon : Bu ince Noel ağacını her yere, yatak odasına, masaüstüne, ofise, büyük ağaçların yanına, şömineye koyabilirsiniz.Her köşenin şenlikli bir atmosferle dolmasına izin verin.

Kategorideki en iyi teklifler..