• Yeni
Sertleştirilmiş Çelik Memeleri, Ekstrüzyon 3D Yazıcı Ekstruder Memeleri Die Süper Sert Ekstruder Memeleri 5 adet/takım için Naylon (1.0 mm)
zoom_in

Sertleştirilmiş Çelik Memeleri, Ekstrüzyon 3D Yazıcı Ekstruder Memeleri Die Süper Sert Ekstruder Memeleri 5 adet/takım için Naylon (1.0

₺ 227.70

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Süper aşınma direnci, yüksek sertlik ve yüksek tokluk, piyasadaki en yüksek sıcaklık baskı sarf malzemeleriyle uyumlu, uzun ömürlüdür.Bu nozul, sarf malzemesi sızıntısı problemini çözmek için düz temas yüzeyine sahiptir.Sertleştirilmiş işlem, yüksek sıcaklık dayanımı, korozyon direnci, daha yumuşak tel getirir.Yazıtın görünümü açıktır, daha iyi ayırt etmenizi sağlar ve ayrıntıların kalitesi görülebilir. 3 D Yazıcı memesi köşe kesme direncini azaltır, kesim daha pürüzsüzdür.Özellik : 1. Yazıtın görünümü açıktır, daha iyi ayırt etmenizi sağlar ve ayrıntıların kalitesi görülebilir2. Bu nozul, sarf malzemesi sızıntısı problemini çözmek için düz temas yüzeyine sahiptir3. 3 D Yazıcı nozulu köşe kesme direncini azaltır, kesim daha pürüzsüzdür4. Sertleştirilmiş işlem, yüksek sıcaklık dayanımı, korozyon direnci, daha yumuşak tel getirir5. Süper aşınma direnci, yüksek sertlik ve yüksek tokluk, piyasadaki en yüksek sıcaklık baskı sarf malzemeleriyle uyumlu uzun ömürlüdür.Şartname : Öğe Türü : 3 D Yazıcı Nozzle Nozzle Özellikleri : Yüksek kaliteli sıcak şekillendirilmiş çelikten imal edilmiştir ve yüksek sıcaklıkta karbonlama ve sertleştirme ile işlenir.Süper aşınma direnci ve ısı direncine sahiptir.İki yüksek sertlik ve yüksek tokluk özelliğine sahiptir.Uzun bir servis ömrüne sahiptir ve piyasadaki çoğu yüksek sıcaklık baskısı ile uyumludur.İpucu boyutu : 0.2 mm, 0.3 mm, 0.4 mm, 0.5 mm, 0.6 mm, 1.0 mm (isteğe bağlı) M6x1 thread Size : Yaklaşık. 7.5 mm / 0.3 inç, 12.5 mm / 0.5 inç, 9mm / 0.4 inç Çapı : Yaklaşık. 7mm / 0.3 in Paket Listesi : 5 x 3 D Yazıcı Memesi .

Item Type:
3D Printer Nozzle
Nozzle Characteristics:
Made of high-quality hot-formed steel and is treated with high temperature carburizing and hardening. Has super wear resistance and heat resistance. Has two characteristics of high hardness and high toughness. Has a long service life and is compatible with most high-temperature printing on the market supplies.
Tip Size:
0.2mm, 0.3mm, 0.4mm, 0.5mm, 0.6mm, 1.0mm(optional)
M6x1 thread :
Size:
Approx. 7.5mm / 0.3in, 12.5mm / 0.5in, 9mm / 0.4in
Diameter:
Approx. 7mm / 0.3in
Package List:
5 x 3D Printer Nozzle  :

Kategorideki en iyi teklifler..